Fiziki Şartlarımız

– Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına uygun olarak hazırlanmış olan okulumuz; 300 metrekare açık alan, 350 metrekare kapalı alan olmak üzere toplamda 650 metrekare kullanım alanına sahiptir.
– Ferah ve aydınlık sınıflarımız, çocuklarımız için en uygun eğitim ortamıdır. Çocuklarımızın akademik ve sosyal gelişimini destekleyen, farklı materyallerle zenginleştirilmiş ilgi köşelerinin bulunduğu oyun alanlarının yanı sıra, harekete dayalı etkinliklerin yapıldığı çok amaçlı salonumuz mevcuttur.
– Çocuklarımızın hareket sınırlılığı olmadan rahatça koşup oynayabileceği bahçemiz, yalnızca bir oyun alanı olmayıp, çeşitli bitki ve meyve ağaçlarını da içinde barındırmaktadır. Ayrıca bahçemiz içerisinde, yaz aylarında yüzme dersleri için kullanıma açılan havuzumuz mevcuttur.
– Alınan güvenlik tedbirleri içinde okulumuzda acil çıkış kapıları, yangın tahliye merdivenleri, yangın söndürme tüpleri ve alarm sistemi bulunmaktadır. Ayrıca okulumuzun genel güvenliği ve dış kapı giriş çıkış kontrolünü sağlamak için güvenlik personelimiz bulunmaktadır.